• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • ERZİNCAN İŞ PLATFORMU
    • SEKTÖR REHBERİNİN AYRICILIKLARINDAN YARARLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TECHNOWOOD

TECHNOWOOD

ALAZ AHŞAP TEKNOLOJİLERİ

Ahşap ürünler ile ticari anlamda ilk çalışmaya başladığımız 1986 yılında anladık ki sektörün en büyük problemlerinden biri ahşabın inatçı özgürlüğünün dizginlenmeye çalışılması idi.

Araştırma ve geliştirmeye verdiğimiz önem, yeniliğe duyduğumuz tutku, işimize ve uzmanlığımıza kattığımız tecrübe ile her zaman kendini geliştiren bir firma kimliğinde olduk. Kalite inancımız ve ödünsüz dürüstlüğümüz bizleri bugünlere getiren en büyük faktörlerden olmuştur.

10 yıllık teknolojik ahşap (dayanıklı malzemelerin ahşap ile kaplanması) geliştirme dönemi ile ahşabın tahmin edilemez şekilde çalışıp dönmesinin ve bundan kaynaklı diğer deformasyonların oluşmasını engelledik. Ardından ürünümüzün dayanımından, daha önce hiç bir masif ağacın uzun yıllar bakımsız yaşayamayacağı, dünyanın ağaç için en zorlayıcı ve hiçbir ağacın kendinden var olamadığı Dubai/BAE – Doha/KATAR gibi bölgelerin iklimi ile gerçek yaşam testlerini başarı ile tamamlayarak emin olduk.

Geliştirdiğimiz ürünün arkasındaki ideolojilerden bizce en önemlisi de ağaç katliamını engellemek ve yarınlarımızı daha yaşanabilir kılmaktı. Technowood sayesinde kurtarılan ağaç oranı %98 gibi inanılmayacak bir seviyede bulunuyor. Aynı zamanda bu kullanımı ortalama 5 kat daha uzun bir ömürde sunuyoruz.

Technowood ürünlerinin yaratıcısı ve dünyadaki tek üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Bizim dileğimiz, dünyadaki ağaçların lüks için değil sadece ilaç için kesilmesidir.

Web sitesi için tıklayınız