• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • ERZİNCAN İŞ PLATFORMU
    • SEKTÖR REHBERİNİN AYRICILIKLARINDAN YARARLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Saygıdeğer iş insanımız:

İnternetin yaygın şekilde kullanıldığı günümüzde firmaların, kurumların, kuruluşların kendilerini etkin ve verimli biçimde tanıtmaları bir zorunluluk haline gelmiştir.

Daha geniş kitlelere ulaşıp iş hacmini büyütmek, sektörde ki gelişmelerin takibi, yeni pazar ve iş imkanları yaratmak amacıyla “Erzincanişplatformu” Web sayfamız hizmetinize sunulmuştur.

“Erzincanişplatformu sayfamızda Türkiye'nin bütün sektör ve meslek dallarında yer alan hemşerilerimiz ile iş birliği yapmak, günümüzde yok olmaya yüz tutmuş meslekleri canlandırmak, yurtdışında bizi temsil eden ticari ataşelikler ile sizleri buluşturmak, AB ve diğer yabancı hibe, destek programları ile Türkiye de ki hibe ve destek programlarından hangi proje kapsamında yararlanabileceğinizi araştırmak ve projelendirmek asıl hedefimizdir. Ayrıca Organize Sanayi Bölgesinde bulunan saygıdeğer büyüklerimiz ile bir araya gelerek onların tecrübelerinden ve deneyimlerinden faydalanarak, alanlarında uzman kişi ve kurumlar ile birlikte ortak çalışmalar yapılması da planlanmaktadır.

Siz saygıdeğer hemşerilerimize vereceğimiz hizmetlerden yalnızca birkaçını sıralamış bulunmaktayız. Yeni girişimde bulunduğumuz “Erzincanişplatformunu” bizleri arayarak destek vermenizden onur duyarız. Saygılarımızla